•                      Witamy w 3a!

•  Jesteśmy już w klasie trzeciej! Jesteśmy z tego bardzo dumni.

Nadal jest nas 25 uczniów, 11 chłopców i 14 dziewczynek. Cieszymy się, że jesteśmy wszyscy razem. Naszą salą jest ciągle ta sama  sala nr 36, do której bardzo się już przyzwyczailiśmy. Po wakacjach trochę się zmieniliśmy, urośliśmy i spoważnieli. Nadal jednak chętnie się bawimy i śmiejemy. Lubimy spędzać wspólnie czas. Razem się  uczymy, rozwiązujemy problemy i pomagamy sobie. Zawsze możemy liczyć na pomoc naszych pań i rodziców.

Przed nam już ostatni rok edukacji wczesnoszkolnej. Zrobimy wszystko, aby ten rok był dla nas niezapomniany.